Rewolucja w gabinetach kosmetycznych

Andromeda poleca urządzenie w technologii transdermalporacji którym otrzymasz natychmiastowe efekty. 9 kompleksowych terapii. 20 razy lepsza wchłanialność skladników aktywnych.


Jak działa technologia transdermalporacji?

 

ScreenShot 2015 12 07 124449

Głębokość penetracji

Nawet najbardziej zaawansowane aktywne składniki zawarte w kosmetykach pozostają na powierzchni skóry, nie przenikając do jej głębszych warstw. Innowacyjna technologia Transdermalporacji DERMATION pokonuje ten problem. Szybko, bez ryzyka i jakichkolwiek powikłań czy skutków ubocznych w ciągu zaledwie 25 minutowego zabiegu dostarcza aż do 70 ml wysokoskoncentrowanego dermokosmetyku do głębokich warstw skóry właściwej oraz tkanki podskórnej zapewniając spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu. Transdermalporacja DERMATION dostarcza niezbędnych składników aktywnych pobudzających naturalne procesy fizjologiczne prowadzące do intensywnej regeneracji.

Jak działa technologia transdermalporacji?

Wykorzystuje ona odpowiednio modulowaną falę prądu, która bezpośrednio wpływa na chwilową reorganizację łączeń niepolarnych łańcuchów tłuszczowych, tworząc dodatkowe kanały wodne, przez które substancje aktywne mogą być transportowane do głębszych warstw skóry a nawet tkanki podskórnej. Transdermalporacja oddziałuje również na samą komórkę. Działanie prądu wpływa na komórkę, która zachowuje się jak maleńki kondensator - naładowuje się co prowadzi do chwilowych zmian jej struktury i otwieranie porów błon komórkowych - przez które substancja aktywna dostarczana jest wprost do jej wnętrza.


Dermation krok po kroku. GWARANTOWANA SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI ZASTOSOWANIU TECHNOLOGII TRANSDERMALPORACJI™


KROK 1

Głowica STILO zmienia organizację łączeń niepolarnych łańcuchów tłuszczowych i tworzy dodatkowe kanały wodne. Głowica oddziałuje też na samą komórkę, prowadząc do otwierania się porów błon komórkowych. Dzięki temu substancja aktywna dociera prosto do jej wnętrza. W miejscu kontaktu głowicy ze skórą tworzy się sieć tysięcy dodatkowych kanałów.


KROK 2

Poprzez otwarte kanały substancje aktywne docierają do głębszych warstw skóry, a nawet tkanki podskórnej. Zmiana przepuszczalności skóry utrzymuje się do kilku minut, po czym warstwa rogowa wraca do naturalnych właściwości ochronnych. Kanały umożliwiają wprowadzanie składników o dużej budowie cząsteczkowej.


KROK 3

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej technologii głowicą ROLL-ON wprowadzane są aktywne składniki do głębokich warstw skóry. Pełni ona również funkcję aplikatora, który podczas trwania całego zabiegu dozuje odpowiednią ilość koktajlu.


KROK 4

Wprowadzając składniki aktywne w wysokim stężeniu do głębokich warstw naskórka, skóry właściwej, a nawet tkanki podskórnej, DERMATION™ zapewnia: + pobudzenie naturalnych procesów fizjologicznych, + spektakularne i trwałe efekty każdej terapii.


ZABIEGI

Barwa Nasycenie 7

W kosmetykach zastosowano najnowsze odkrycia kosmetologii takie jak: komórki macierzyste z czerwonego ryżu, nikotynamid, wyselekcjonowane botamixy oraz opatentowane kompleksy COLLAGENER®, SLIMEXIR®, VOLUPLUS®, X-MELT®, DARKOUT®, SKINWELL DFA®, LEGACTIF®, DERMAFLUX®.

PROGRAMY I KOKTAJLE ZABIEGOWE:

  • silne nawilżenie
  • działanie przeciwzapalne
  • opóźnienie procesów starzenia
  • redukcja blizn i rozstępów
  • uszczelnianie naczyń krwionośnych
  • rozjaśnianie przebarwień
  • intensywne ujędrnianie
  • redukcja cellulitu
  • wypełnianie zmarszczek
  • rewitalizacja włosów

Kosmetyki MEZOLINE

Nowoczesna formuła kosmetyków MezoLine stosowanych do zabiegów Transdrmalporacji DERMATION, opracowana i poparta doświadczeniem wielu specjalistów daje pewność efektów już po pierwszym zabiegu, oraz gwarantuje ich najwyższą jakość. W kosmetykach zastosowano najnowsze odkrycia kosmetologii. Synergiczne działanie wielu zastosowanych składników potęguje działanie podczas wykonywanych terapii. Dermokosmetyki są przeznaczone nawet dla najbardziej wrażliwych cer, nie zawierają bowiem sztucznych barwników, perfum czy parabenów i nie powodują podrażnień czy alergii.

mezoserums

Efekty