Andromeda

Andromeda to piękna galaktyka spiralna nieba północnego, leżąca około 2,52 miliona lat świetlnych od Ziemi w gwiazdozbiorze Andromedy. Od teraz Andromeda to także przyjazny dla Klienta, sterylny gabinet kosmetyczno – fryzjerski zlokalizowany w galaktyce Drogi Mlecznej, a dokładnie w Kielcach przy ulicy Leszczyńskiej 69B/1 (osiedle KSM). Andromeda to także mityczna królewna etiopska. Piękna, bogata, mająca władzę kobieta. Od teraz Andromeda to luksusowe miejsce wizyt i spotkań kobiet sukcesu XXI wieku. Mitologiczna Andromeda to również kobieta naznaczona przez los, zmęczona, zdradzona i to zdradzona przez swych najbliższych. Jej życie to pasmo intryg, spisków, trudnych codziennych spraw.

 

Czy coś się od tamtych czasów zmieniło? Czy teraźniejszość nie wygląda podobnie?

Przed Nami coraz to nowe wyzwania i szczyty do zdobywania.

TAK, to prawda. Żyjemy w ciekawych czasach.

Ale jest też, przecież druga strona medalu. Zawrotne tempo życia i kosmiczne oczekiwania.

A może, TAK.

Zatrzymaj się i odpocznij, pomyśl w końcu o Sobie, należy Ci się przecież choć chwila relaksu!

W Andromedzie, to TY jesteś najważniejsza,

to TY stanowisz centrum Wszechświata

 

Dlaczego warto zaufać Andromedzie?

Andromeda wyposażona jest w kompletny zestaw do dezynfekcji i sterylizacji, w tym AUTOKLAW medyczny klasy B. Dlaczego to takie ważne? Sterylizacja narzędzi w Autoklawie to jedyna skuteczna procedura umożliwiająca w pełni bezpieczne przygotowanie aparatury kosmetycznej do zabiegu. Każda inna metoda, np. myjka ultradźwiękowa jest dezynfekcją i nie ruguje w pełni niebezpieczeństwa zarażenia Klienta np. wirusem HIV, WZW czy grzybicą.

W ANDROMEDZIE jesteście Państwo bezpieczni !!!

 

Zespół Andromedy to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Instrumentarium kosmetyczne w gabinecie jest całkowicie nowe, posiada certyfikaty bezpieczeństwa i jakości wymagane w krajach Unii Europejskiej. Drużyna Andromedy to Twoi sojusznicy, wyposażeni w nowoczesną i skuteczną broń, w walce przeciwko oznakom starzenia, bliznom, rozstępom czy też cellulitowi.

 

Stoi za nami ultranowoczesna technologia

i wieloletnie doświadczenie

 

TAK, jesteśmy z ANDROMEDY

Jak powszechnie wiadomo „Andromeda to kolebka człowieka myślącego”

 

Skóra człowieka to największy organ organizmu człowieka. Każdy z Nas jest inny, skóra każdego z Nas jest wyjątkowa. Informacje pozyskane podczas wywiadu z Klientem oraz zasoby specjalistycznej wiedzy po stronie załogi Andromedy pozwalają na precyzyjne zdiagnozowanie potrzeb Twojej skóry.

 

ZAPEWNIAMY INDYWIDUALNE PROGRAMY TERAPEUTYCZNE Z ZAKRESU KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

SKORZYSTAJ Z NASZEGO POTENCJAŁU