Karboksyterapia

Karboksyterapia

 

01 Banner XT 01

 

PREMIERA ŚWIATOWA URZĄDZENIA CARBOXYTHERAPYTM DUAL XT TO STYCZEŃ 2017 I JEST TO OBECNIE JEDYNY TAKI APARAT W REGIONIE!!!

 

Nieustanny postęp medycyny i kosmetologii wymusza poszukiwanie coraz to nowszych, minimalnie inwazyjnych metod redukcji powszechnych defektów natury estetycznej. Badania naukowe i procedury kliniczne jednoznacznie dowodzą, że karboksyterapia to jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych technik stosowanych obecnie w dermatologii, medycynie estetycznej i kosmetologii. Karboksyterapia polega na śródskórnym lub podskórnym, precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla, przy określonej temperaturze i przepływie gazu. O imponującej skuteczności karboksyterapii decyduje przede wszystkim  wielopłaszczyznowy sposób działania tej metody, wywołujący w tkankach szereg skomplikowanych zjawisk o charakterze zarówno biochemicznym jak i mechanicznym. Zasób wiedzy na temat zbawiennego działania dwutlenku węgla na skórę powiększa się z roku na rok, a lista zastosowań karboksyterapii w aspekcie estetycznym i medycznym ciągle rośnie. Światowe autorytety z dziedziny medycyny, medycyny estetycznej i kosmetologii zgodnie okrzyknęły dwutlenek węgla cudownym gazem, a cząsteczce CO2 nadały miano niedocenianej cząsteczki piękna.

 

02 CarboxyTherapy natychmiastowa indukcja czynnikow popr

 

Popularność  terapii CO2 spowodowała, że na rynku funkcjonuje wiele aparatów do karboksyterapii. Nasuwa się więc pytanie: Czy każde urządzenie gwarantuje taki sam efekt i czy każdy aparat jest bezpieczny?

 

Z dużym uogólnieniem urządzenia do karboksyterapii można zakwalifikować do dwóch podstawowych kategorii:

 

Kategoria 1. Urządzenia medyczne do pracy manualnej lub pracy manualnej oraz pneumatycznej tzw. 2w1.

 

Kategoria 2. Urządzenia niemedyczne oraz pistolety i peny bez rozbudowanej aparatury do karboksyterapii.

 

Zdaniem fachowców z branży medycznej i kosmetycznej urządzeń z kategorii 2 po prostu należy unikać. Najczęściej są to urządzenia do mezoterapii z dodatkową funkcją do karboksyterapii o bardzo słabym działaniu lub aparaty o zbyt wysokich parametrach przepływu gazu, co z kolei stawia pod znakiem zapytania możliwość bezpiecznego wykonania zabiegu. Zdecydowana większość tego typu urządzeń nie posiada regulacji przepływu CO2, a taki stan rzeczy praktycznie uniemożliwia osiągnięcia odpowiedniego efektu zabiegowego. I najważniejsze – aparaty z kategorii 2 nie dają komfortu wykorzystania podczas zabiegu bezpiecznego gazu medycznego.

 


 

Salon kosmetyczny ANDROMEDA został wyposażony w najbardziej precyzyjne i innowacyjne urządzenie medyczne do karboksyterapii03 Banner DUALXT 01 wycięte

 

CARBOXYTHERAPYTM DUAL XT.

 

DUAL XT to wybór Ekspertów!!!

 

http://dualxt.pl/

(czytaj więcej)


 

Wskazania do karboksyterapii

04 CarboxyTherapy obszary dzialania

 

Reakcją skóry na iniekcje CO2 jest powstanie „dobroczynnego stanu zapalnego”, który stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Pod wpływem dwutlenku węgla dochodzi także do gromadzenia się w skórze naturalnych czynników wzrostu, dzięki czemu powstaje nowa, elastyczna sieć naczyń krwionośnych. Oprócz poprawy mikrokrążenia następuje wzmożenie drenażu limfatycznego.

 

05 CarboxyTherapy dobroczynny stan zapalny popr

 

Przeprowadzone badania dowodzą, że w obszarze poddawanym zabiegowi dochodzi do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny (ok. 40%), co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i biorewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu. Nowatorskie rozwiązania zastosowane w urządzeniu CARBOXYTHERAPYTM DUAL XT umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów zabiegowych w zakresie redukcji cieni i obrzęków pod oczami oraz wypadania włosów.

 

06 wlosy

 

07 zmniejszenie objetosci blizn

 

Urządzenie medyczne CARBOXYTHERAPYTM DUAL XT jako jedyne na rynku umożliwia precyzyjną regulację przepływu CO2 aż do 200 cc/min. W DUAL XT wprowadzono rewolucyjny, cyfrowo sterowany, podwójny system podgrzewania gazu, dzięki czemu komfort zabiegowy wzrósł o ponad 63% w stosunku do poprzednich modeli.  Zastosowane innowacje wpływają znacząco na wzrost poziomu skuteczności procedur związanych z redukcją blizn, rozstępów, cellulitu i tkanki tłuszczowej.

 

08 arboxyTherapy odzzialywanie na tkanki popr

09 zmniejszenie objetosci blizn

 

W gabinecie kosmetycznym ANDROMEDA zabiegi wykonują specjaliści najwyższej klasy. Specjalistyczna wiedza i praktyczne umiejętności pozwalają nam komponować indywidualne programy terapeutyczne bazujące na synergistycznym działaniu karboksyterapii między innymi z mezoterapią igłową, mezoterapią mikroigłową, żelazkiem przeciwzmarszczkowo – antycellulitowym, liposukcją ultradźwiękową, falami RF, zabiegami interaktywnymi.

 

Czy w Andromedzie jest bezpiecznie?

 

W gabinecie kosmetycznym ANDROMEDA zabieg karboksyterapii wykonywany jest w oparciu o urządzenie medyczne (CE Medyczne) CARBOXYTHERAPYTM DUAL XT, posiadające wymagane certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Karboksyterapia jest specjalistycznym zabiegiem, gruntownie przebadanym pod kątem efektów terapeutycznych, mechanizmów działania, objawów niepożądanych. Badania kliniczne dowodzą, że terapię dwutlenkiem węgla cechuje duży profil bezpieczeństwa i wysoka skuteczność zabiegowa.

 

10 CarboxyTherapy certyfikaty

 

Ponadto przypominamy, że:

 

Salon kosmetyczny ANDROMEDA wyposażony jest w kompletny zestaw do dezynfekcji i sterylizacji, w tym AUTOKLAW medyczny klasy B. Sterylizacja narzędzi w Autoklawie to jedyna skuteczna procedura umożliwiająca w pełni bezpieczne przygotowanie aparatury kosmetycznej do zabiegu. Każda inna metoda, np. myjka ultradźwiękowa jest dezynfekcją i nie ruguje w pełni niebezpieczeństwa zarażenia Klienta np. wirusem HIV, WZW czy grzybicą.

 

W ANDROMEDZIE jesteście Państwo bezpieczni!!!