Keratynowe prostowanie włosów - True Keratin

keratynowe

 

Na czym polega zabieg keratynowego prostowania włosów?

 

 

Keratynowe prostowanie włosów cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Polega ono na ekstremalnym odżywieniu i skutecznej odbudowie włosów za pomocą białka stanowiącego podstawowy budulec włosów, czyli keratyny. Wartością dodaną terapii jest efekt pięknie wyglądających, lśniących, wyprostowanych włosów, który w przypadku profesjonalnej usługi powinien utrzymywać się przez długie miesiące. Ewolucja produktów przeznaczonych do „prostowania włosów” przebiegała od preparatów niskiej jakości, zawierających w swym składzie substancje, które są dla organizmu ludzkiego po prostu truciznami, aż do wysoce specjalistycznych, bezpiecznych preparatów bazujących wyłącznie na naturalnej keratynie, których skuteczność i bezpieczeństwo poparte zostało badaniami klinicznymi. Literatura fachowa jest pełna opisów opłakanych skutków nieprofesjonalnego wykonania tego zabiegu przy użyciu niskiej jakości produktu. Dlatego Andromeda bardzo Was prosi Drogie Panie, zawsze, ale to zawsze pytajcie o źródło pochodzenia keratyny, sprawdzajcie certyfikację miejsca w którym wykonujecie ten zabieg, to naprawdę bardzo ważne.


 

Dlaczego Andromeda wybrała markę True Keratin?

Marka True Keratin to bezsprzecznie światowa czołówka wśród producentów profesjonalnych preparatów do kuracji keratynowych, a wielu spośród wizjonerów branży fryzjerskiej sytuuje ją na pozycji lidera. Stworzona w USA terapia oparta jest na naturalnej keratynie, która skutecznie odżywia i prostuje włosy na kilka miesięcy. Jednostki profesjonalne pracujące na True Keratin mają do dyspozycji różne keratyny i uwaga, to jedyne na świecie keratyny, które można ze sobą łączyć w zależności od tego jakie włosy poddajemy kuracji oraz jakich efektów oczekujemy. Oryginalne produkty True Keratin przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego i dystrybuowane są tylko do certyfikowanych salonów klasy premium. Nie kupimy ich w sklepach internetowych, hurtowniach, drogeriach, galeriach handlowych. Dodatkowo True Keratin „nie wstydzi się” składu swoich produktów i nie zasłania się tajemnicą handlową. Drogie Panie przeanalizujcie poniższą infografikę i pomyślcie ile dobrego może spotkać Wasze włosy podczas kuracji keratynowej wykonanej w Andromedzie.

 

Keratynowe prostowanie wosw grafika

 

Dla kogo dedykowany jest zabieg keratynowego prostowania włosów True Keratin?

Kuracja keratynowa True Keratin jest doskonałym antidotum na wiele problemów związanych z włosami. Znakomicie poradzi sobie z włosami suchymi i zniszczonymi, trudnymi do rozczesywania czy zbyt puszącymi się. Unikalna na skalę światową, innowacyjna formuła naszej keratyny umożliwia zastosowanie terapii praktycznie dla każdego rodzaju włosów od cienkich i rozjaśnianych, aż po grube i ciemne. Najwyższa jakość naturalnych składników „prawdziwej keratyny” oraz nasz profesjonalizm powoduje, że jesteśmy wstanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagającej grupy Klientów. Bezpieczeństwo, innowacyjność, jakość to naturalne środowisko Andromedy.

 

Keratynowe prostowanie włosów True Keratin48 godzin później!

UWAGA!!! – pierwsze mycie włosów po keratynowym prostowaniu wolno wykonać dopiero po upływie 48 godzin i jest ono kluczowe dla długotrwałego utrzymania efektu zabiegowego. Tak naprawdę pierwsze mycie włosów po terapii powinien wykonać profesjonalista, dlatego Andromeda zaprasza swoje Klientki na bezpłatne mycie i modelowanie włosów 48 godzin później!

Dla maksymalnego wydłużenia efektu pięknych, lśniących, gładkich i prostych włosów konieczne jest stosowanie odpowiednich produktów do pielęgnacji domowej, o których dokładnie opowiemy podczas usługi lub na bezpłatnej konsultacji fryzjerskiej.

 

Serdecznie zapraszamy!!!