MEZOTERAPIA FRAKCYJNA, MIKROIGŁOWA MEZO-PEN

 

Mezoterapia frakcyjna polega na podawaniu substancji o działaniu pielęgnacyjnym lub leczniczym za pomocą MezoPena odpowiedzialnego za tworzenie w skórze poddanej zabiegowi dużej ilości mikroskopijnych kanałów. Dodatkowo mikronakłucia powodują pobudzanie i stymulację naskórka do odnowy i regeneracji.

 

1 i 9 MezoPen urzadzenie

 

MezoPen to nowoczesne urządzenie dające wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry. To mikroigłowe urządzenie frakcyjne z unikatową, sterylnie zapakowaną końcówką wyposażoną w jednorazowe mikroigły, które podczas zabiegu, ustawione prostopadle do powierzchni skóry, nakłuwają ją i umożliwiają wniknięcie dedykowanych do zabiegu substancji aktywnych.  MezoPen jest urządzeniem całkowicie bezpiecznym i umożliwia przeprowadzanie niezwykle skutecznych zabiegów, których efekty są widoczne już na samym początku terapii. Dzięki zautomatyzowanemu sposobowi nakłuwania skóry minimalizuje ból i dyskomfort oraz zapewnia równomierne wchłanianie się substancji aktywnych w głąb skóry. Zabiegi z jego użyciem mają skuteczność porównywalną do tradycyjnych terapii z laserem frakcyjnym, natomiast zaletą MezoPena jest to, że czas rekonwalescencji po zabiegu został skrócony do niezbędnego minimum. 

 

Roller
2 Roller skora
MezoPen
3 MezoPen skora

 

Urządzenie MezoPen co bardzo ważne, minimalizuje efekty przypadkowego uszkodzenie skóry. W odróżnieniu od zwykłych rollerów, MezoPen nakłuwa skórę precyzyjne od góry pod kątem 90 stopni. Taka technika zabiegowa gwarantuje bezpieczeństwo i zdecydowanie zwiększa skuteczność zabiegową.

 


4 Warstwa rogowa przekroj1

 

MezoPen ułatwia wnikać w skórę składnikom aktywnym zawartym w kosmetyku. Ich wchłanialność wzrasta nawet do kilkuset razy. Przywraca skórze zdrowy wygląd, stymuluje naskórek do odnowy.

 

5 Naskorek przekroj2

 

MezoPen pobudza naturalne procesy fizjologiczne skóry, prowadząc do jej intensywnej regeneracji. Wzrasta produkcja głównych składników strukturalnych, czyli kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

 

6 Skora wlasciwa przekroj3

 

MezoPen zwiększa czynniki wzrostu, działając bezpośrednio poprzez płytki krwi.

 


 

Mezoterapia mikroigłowa, MezoPen – efekty zabiegowe:

 

redukcja zmarszczek,

 

poprawa owalu twarzy,

 

poprawa mikrokrążenia,

 

usunięcie martwego naskórka,

 

zmniejszenie blizn potrądzikowych,

 

obkurczenie ujść gruczołów łojowych (porów),

 

napięcie, nawilżenie, rozświetlenie skóry.

7 Twarz

Spektakularne efekty zabiegowe w Andromedzie

 

9 MezoPen urządzenie 45stopni

 

W salonie kosmetycznym Andromeda projektujemy indywidualne programy terapeutyczne łączące mezoterapię frakcyjną z karboksyterapią oraz innowacyjną, interaktywną kuracją przeciwstarzeniową Interactiv anti – aging system by Natinuel.

 

Zadzwoń do Andromedy i umów się na bezpłatną konsultację kosmetologiczną!!!

 

Ponadto przypominamy, że:

 

Salon kosmetyczny ANDROMEDA wyposażony jest w kompletny zestaw do dezynfekcji i sterylizacji, w tym AUTOKLAW medyczny klasy B. Sterylizacja narzędzi w Autoklawie to jedyna skuteczna procedura umożliwiająca w pełni bezpieczne przygotowanie aparatury kosmetycznej do zabiegu. Każda inna metoda, np. myjka ultradźwiękowa jest dezynfekcją i nie ruguje w pełni niebezpieczeństwa zarażenia Klienta np. wirusem HIV, WZW czy grzybicą.

 

W ANDROMEDZIE jesteście Państwo bezpieczni!!!